Poľovačka, poľovacky a dovolenka s AB centrum

Poznávacie zájazdy / Masai mara Kenya

Všeobecný popis

KEŇA - odlety z Viedne

November  – Apríl
Hotel Coral/Palm Beach ***
1 týždeň s plnou penziou v izbe so stropným ventilátorom

799,- €uro

+ 20,- členstvo ASC
+ 70,- palivový príplatok
ďaľší týždeň + € 199,
príplatok za 1/1(samostatnú izbu) € 110,-/týždeň

týždenný pobyt v Keni pri mori - stredisko Mombasa: African Safari Club - prevádzkovaný švajčiarskými majiteľmi, krásne a teplé more, z tohoto strediska sa robia výjazdy na fotosafari –presun mikrobusom , alebo letecky. Foto safari je možné do oblastí : Tsavo ost ,Tsavo west, Ngoro ngoro, Masai mara , atd.

fotosafari sa pripláca samostatne ako fakultatívny výlet

Fotosafari Masai 2 dni , 1 noc

Poloha: Letecké a safari terénnym autom do národného parku pod Kilimandžárom – Kimana 1.deň – V neskorých do obedných hodinách odlet do Národného parku Kimana pod Kilimandžárom, po obede začína prvá postriežka. V tomto známom národnom parku uvidíte veľké množstvo rôznych zvierat. Západom slnka prídete do kempu, večera a prenocovanie. 2.deň – veľmi skorá ranná postriežka s východom slnka. Raňajky, následne posledná možnosť na pozorovanie zvierat, po obede spiatočný let do Mombasy. (Vstupné do parku cca. 21,- EUR na osobu- platí sa samostatne pri vstupe do parku)
Cena: 280 €/osobu

Hemingway Special - 5 dní safari + 2 dni pobyt v hoteli ASC  - 720 Euro

Poloha: Autobusové, letecké safari a safari terénnym autom cez územie národného parku Tsavo Ost do NP Kilimandžáro – Kimana

1.deň – Ráno začína cesta safari autobusom z Vášho hotela do Sagala Lodge. Po obede (nápoje sa hradia priamo na mieste) nasleduje prvá postriežka po ceste cez Národný park Tsavo Ost do Crocodile kempu. Pred západom slnka príchod do kempu, kŕmenie krokodílov, večera, posedenie pri táboráku, nocľah v kempe.

2.deň – Celodenná postriežke s obedom formou pikniku v africkej prírode, návšteva Galana River Ranchu, večera a nocľah v Crocodile kempe.

3.deň – Ranná postriežka s východom slnka, po raňajkách, let do národného parku Kimana, po obede prvá postriežka na úpätí Kilimandžára, nocľah v Leopard alebo Zebra Lodge.

4.deň – Postriežky v oblasti Kimana. Nocľah.

5.deň – Ranná postriežka. Po raňajkách už pripravené lietadlo a nasleduje návrat do Mombasy. Toto safari sa môže realizovať aj s odletom 1. deň na obed a 5. deň návratom v neskorých poobedných hodinách. (Vstupné do parku cca. 87,- EUR na osobu- platí sa samostatne pri vstupe do parku)

Cena: 720 €

Prihlásenie

Meno:
Heslo:

Katalóg / prospekty

Objednávka katalógu a prospektov Objednať
Poľovačka a poľovačky, safari a lov v zahraničí pre Vás zariadi:

AB - Centrum Safari, s.r.o. - Masarykova 57, Michalovce | tel: 056/642 09 78, mobil 0903 353 365
2007 © abcentrum.sk | webdesign © bart.sk